Dámske plášte


Mysliac na lekárov, sestry, ale aj študentov absolvujúcich prax v zdravotníckych zariadeniach sme pripravili široký výber pracovného oblečenia. V ponuke sú kvalitné dámske plášte v rôznych strihoch a farbách. Vyberte si ten, ktorý sa vám bude najviac hodiť a bude najviac vyhovovať vašim preferenciám. Jednoznačne najväčšou výhodou navrhovaných prvkov zdravotníckeho oblečenia je fakt, že bol vyrobený z najkvalitnejších materiálov. Nečakajte teda s rozhodnutím o kúpe!

Pripravili sme široký výber - môžete si vybrať z rôznych farieb. Základ v každom z nich je biely, možno ho kombinovať s povrchovými úpravami vo farbách: tyrkysová, fuchsiová, chrpa, grafit, malachitová zelená alebo púdrová ružová.

Dámske zdravotnícke plášte s rôznou dĺžkou rukávov
Naša ponuka dámskeho zdravotníckeho oblečenia zahŕňa aj mnoho strihov. Ponúkame napríklad tie s rôznou dĺžkou rukávov. Dostupné sú dámske zdravotnícke plášte s krátkym, dlhým alebo 3/4 rukávom. Vyberte si teda plášť, ktorý bude najlepšie fungovať pri vašej každodennej práci. Nezabúdajte však, že tento prvok pracovného outfitu by vám mal zabezpečiť nielen ten správny vzhľad, ale predovšetkým pohodlie.

Najkvalitnejšie materiály použité pri výrobe dámskych zdravotníckych plášťov
Kvalita dámskych plášťov z našej kolekcie hovorí veľa aj o materiáloch, z ktorých sú vyrobené. Vo výrobnom procese bola použitá bavlna a polyester. Vďaka zmesi týchto dvoch materiálov pokožka v zástere ľahko dýcha (a pri práci nepociťujete nadmerné potenie), je šetrná k pokožke a zároveň vás neobmedzuje v pohybe. Naše plášte pre ženy zároveň vyzerajú jednoducho skvele. Takže prosím zadajte svoju objednávku teraz.

Alice plášť

Alice plášť

110,00 €
Maja plášť

Maja plášť

57,00 €
Nicol plášť

Nicol plášť

57,00 €