Dámske šaty


Ženy pracujúce v zdravotníckych profesiách sa musia vo svojom outfite cítiť pohodlne, no zároveň chcú vyzerať esteticky. Pohodlie v povolaní lekára či sestry či iného zamestnanca zdravotníckych zariadení je najdôležitejšie najmä v lete, keď sú vonku vysoké teploty. Ak milujete šaty, cítite sa v nich pohodlne a radi ich nosíte každý deň, vďaka šatám od Eldan ich budete môcť nosiť aj do práce.

Naša ponuka zahŕňa zdravotnícke šaty s krátkym aj dlhým rukávom, vyznačujúce sa vysokou kvalitou spracovania. Vďaka použitiu kvalitných materiálov na ich výrobu si môžete byť istí, že budete vyzerať štýlovo a príťažlivo a navyše váš biznis outfit bude profesionálny.

Čo odlišuje dámske zdravotnícke šaty?
Navrhované šaty sú vyrobené z kvalitných materiálov, ale aj s využitím moderných technológií. Vďaka tomu oblečenie dobre funguje aj zaneprázdneným ľuďom a slúži im dlhé roky.

Pohodlné šaty pre sestričky a lekárov
Vďaka použitiu kvalitných materiálov sú šaty priedušné, vďaka čomu sú vhodné najmä do horúcich dní. Používatelia potvrdzujú, že materiál výrazne znižuje prehrievanie, aj keď je v službe mnoho hodín. Tieto materiály sú tiež odolné voči rôznym druhom nečistôt a záhybov. Táto funkcia uľahčuje ich čistenie a vždy vyzerá esteticky.

Prezrite si náš celý rad elegantných lekárskych šiat pre ženy, ktoré sú dostupné v rôznych štýloch a farbách. Ponúkame modely obliekané cez hlavu, zapínané na gombíky alebo zips. Vďaka svojej funkčnosti sa osvedčia nielen ženám zamestnaným v zdravotníctve, ale aj ženám pracujúcim v kozmetických salónoch, SPA či fyzioterapeutických ordináciách. Tento ženský outfit vám dodá nielen sebavedomie, ale aj profesionálny vzhľad.


Viviane šaty

Viviane šaty

96,00 €
Brigitte šaty

Brigitte šaty

96,00 €
Liliane šaty

Liliane šaty

96,00 €
Bogna šaty

Bogna šaty

53,00 €
Ewa šaty

Ewa šaty

53,00 €
Inez šaty

Inez šaty

53,00 €
Lily šaty

Lily šaty

53,00 €
Lena šaty

Lena šaty

53,00 €
Lena šaty Flex

Lena šaty Flex

60,00 €