Dámske vesty a bundy


Teplá, pohodlná a zároveň platným normám vyhovujúca pracovná uniforma je snom mnohých z nás. Práca v zdravotníckych zariadeniach je veľmi náročná a zahŕňa dlhé zmeny strávené v nemocnici cez deň aj v noci, preto je správny outfit taký dôležitý.

V našom internetovom obchode ponúkame široký výber oblečenia, jedným z nich je teplý fleece pre ženy. Všetky sú vyrobené zo 100% polyesteru, vďaka špeciálnej štruktúre materiálu účinne izolujú proti chladu a zaisťujú tak nositeľom vysoký tepelný komfort. Mikiny aj vesty sa vyznačujú skôr voľným strihom, ktorý zaručuje voľnosť pohybu a zároveň pekne zvýrazní pás.

Široký výber dámskej kolekcie v predajni Eldan
Našim zákazníčkam ponúkame len kvalitné oblečenie pre ženy, ich charakteristickým znakom je vysoký štandard spracovania, ako aj technológie, ktoré výrazne zvyšujú pevnosť látky. Flís je vybavený zásterkami, ktoré dodatočne vystužujú švy a vrecká a chránia ich pred roztrhnutím. Prešívané švy sú zodpovedné za udržanie správneho tvaru aj napriek častému praniu, zatiaľ čo 5-nitný overlock robí švy pružnejšími, a tým odolnejšími proti praskaniu aj pri mnohých pohyboch. Naša ponuka je určená všetkým zákazníkom, preto je v sortimente dámske zdravotnícke oblečenie vo veľkostiach od XS po XXL, vďaka čomu si každý nájde model vhodný pre seba.

Dámske fleecové zdravotnícke oblečenie - funkčné a pohodlné
Ak hľadáte oblečenie, ktoré bude plne vyhovovať vašim potrebám, je to skvelé. Dámske bundy, ktoré ponúkame, sú vybavené praktickými vreckami - zapínané na zips, vďaka čomu do nich schováte cennosti, napríklad kľúče, občiansky preukaz alebo bloček na predpis. Naše oblečenie je dostupné v základných farbách ideálnych pre prácu v nemocnici – biela, atramentová a chrpa modrá v tradičnom prevedení alebo s kontrastným lemovaním.


Dámska bunda Cleo

Dámska bunda Cleo

55,00 €
Dámska flísová bunda Neli

Dámska flísová bunda Neli

55,00 €
Dámska flísová vesta Emi

Dámska flísová vesta Emi

45,00 €