Pánske nohavice


Ponuka Eldan zahŕňa aj široký výber zdravotníckeho oblečenia pre mužov, vrátane pánskych zdravotných nohavíc. Na ich výrobu boli použité kvalitné materiály, ktoré zaisťujú pohodlné pracovné podmienky aj pri dlhých zmenách. Pánske zdravotné nohavice dobre poslúžia lekárom, sestrám, sanitárom, ale aj sanitárom a mnohým ďalším zamestnancom zdravotníckeho priemyslu. Ponúkame niekoľko typov zdravotných nohavíc. Vďaka takémuto širokému výberu variantov si každý nájde nohavice ušité na mieru.

Čím sa vyznačujú ponúkané pánske zdravotné nohavice?
Všetky pánske nohavice sú dostupné v mnohých veľkostiach a farbách. Vďaka tomu si ich môže každý muž prispôsobiť svojej postave, ale aj výške či iným prvkom svojho zdravotného oblečenia. Dokonale sa hodia k zdrvotníckym blúzkam aj zdravotníckym plášťom.

Prečo si vybrať práve naše pánske nohavice?
Naše pánske zdravotnícke nohavice, dobre padnúce na postavu a potreby užívateľa, poskytujú nielen pohodlie, ale umožňujú aj profesionálny vzhľad počas celého pracovného dňa. Vďaka použitému materiálu aj pri intenzívnom používaní vyzerajú bezchybne a esteticky. Ak hľadáte kvalitné nohavice - či už pre prácu v nemocnici, súkromnej kancelárii, prípadne v laboratóriu či inom prostredí - v našom sortimente si určite nájdete produkt pre seba. Výberom z našej ponuky si nemusíte robiť starosti s čistotou nohavíc - materiál je vysoko odolný aj proti ťažko odstrániteľným škvrnám, takže túto investíciu určite oceníte.

Prezrite si detaily ponúk nohavíc a zlaďte ich s ostatnými kusmi oblečenia, čím vytvoríte elegantné a pohodlné kombinácie, ideálne do práce v lete aj v zime. Pozrite si aj nami ponúkanú pohodlnú pánsku zdravotnícku obuv. Pozývame vás.

Energy nohavice

Energy nohavice

58,00 €
Cargo pánske nohavice Flex

Cargo pánske nohavice Flex

60,00 €
Elegant nohavice

Elegant nohavice

84,00 €
Univerzálne nohavice

Univerzálne nohavice

50,00 €
Slim nohavice

Slim nohavice

50,00 €
Proste nohavice

Proste nohavice

50,00 €
Komfort nohavice Flex

Komfort nohavice Flex

55,00 €
S pásom nohavice

S pásom nohavice

50,00 €
Sporty  nohavice

Sporty nohavice

55,00 €
Power nohavice

Power nohavice

55,00 €
Joggery nohavice

Joggery nohavice

55,00 €