Pánske plášte


Postarajte sa o svoje pohodlie, pomôžu vám pánske zdravotnícke plášte dostupné v našom internetovom obchode. Modely ponúkame v niekoľkých rôznych strihoch, takže ľahko nájdete model, ktorý dokonale ladí s vašou postavou. Je len na vás, či si vyberiete tú siahajúcu pred alebo za koleno.

Pohodlné pánske zdravotnícke plášte
Dobre vieme, že pohodlie je počas dlhej zmeny veľmi dôležité, a preto sú v sortimente dostupné pánske lekárske a zubárske plášte vyrobené z priedušnej látky, ktorá prepúšťa vzduch a zároveň znižuje potenie. Navyše, vďaka tomu, že oblečenie je vyrobené z kombinácie bavlny a polyesteru, je veľmi pružné a zároveň sa pri praní nevyťahuje. Zameriavame sa na dobrú kvalitu, pretože len také oblečenie vydrží intenzívne používanie – časté pranie či zašpinenie.

Lekárske a zubárske plášte pre mužov
Je pre nás dôležité plne reagovať na potreby našich zákazníkov, preto našu ponuku pravidelne dopĺňame o nové produkty. Pánske plášte sú dostupné až v šiestich rôznych veľkostiach od XS po XXL a tiež v niekoľkých farbách. Pre milovníkov tradičných riešení ponúkame bielu a zelenú a ak hľadáte niečo originálnejšie, siahnite po tých v odtieňoch modrej, tyrkysovej či malachitovej zelenej. Na našej stránke nájdete aj tabuľku s podrobnou veľkostnou tabuľkou.

Skvelá kvalita za ešte lepšiu cenu
Mäkký, jemný a zároveň odolný materiál nie je všetko, čo môžeme ponúknuť. Naše oblečenie je vybavené špeciálnymi výstužami. Jedným z nich sú skrutky, zabraňujúce prasknutiu a roztrhnutiu. Doktorské plášte majú aj stebanské švy, ktoré majú spevňujúcu funkciu, ale aj napriek intenzívnemu používaniu sú zodpovedné za držanie tvaru. To, čo odlišuje naše oblečenie od konkurencie, je 5-vláknový overlock - jeho použitie robí oblečenie elastickým, a teda odolným voči prasknutiu.

Odporúčame vám zoznámiť sa s našim pánskym zdravotníckym oblečením a nájsť si pracovné oblečenie, ktoré je pre vás ideálne!

Andre plášť

Andre plášť

112,00 €
Wojciech plášť

Wojciech plášť

57,00 €
Filip plášť

Filip plášť

57,00 €