Viviane šaty

Cena
96,00 €
Kód

art. nr 4201

Veľkosť
XS S M L XL XXL

Farba

T401 - biela
Rukávy / nohavice
Počet ks

Novinka v kolekcii ELITE! Zdravotné šaty rovného strihu s krátkym rukávom. Má dve vrecká a diagonálne ozdobné prešívanie, ktoré jej dodáva originalitu. Zapínanie vzadu na skrytý zips. Vyrobené z kvalitného, ​​ekologického, odolného a priedušného materiálu.

Celková dĺžka 94 cm (+/- 2 cm)
POLYTENCEL obsah: 65% polyesteru, 32% lyocellu, 3% elastolefínu
Hmotnosť: 215 g/m2 (+/- 3%)
Odporúčaná teplota prania je 60 °C.

Precíznosť a dokonalosť v každom detaile....

Vyrobené z kvalitného, ​​ekologického, odolného a priedušného materiálu.

Látka je vyrobená z vlákien TENCEL Lyocell rastlinného pôvodu, vyrobených v ekologicky nezávadnom výrobnom procese. Materiál je odolný a zároveň vzdušný a priedušný, má výborné termoregulačné vlastnosti. Má certifikát Oeko-Tex Standard 100, spĺňajúci najvyššie požiadavky na látku vhodnú pre alergikov. Vďaka použitiu vlákna XLANCE dodáva odevu pružnosť. Látka pozostáva s nasledujúcich komponentov:

Polyester je syntetické vlákno. Je odolný a pružný, veľmi rýchlo schne a ani pri silnej záťaži sa nekrčí a inak nedeformuje. Je odolný voči slnečnému žiareniu a aj pri častom praní si zachováva svoje kvality. Jeho obrovskou výhodou je aj to, že je recyklovateľný. Navyše, jeho výroba je dostatočne lacná na to, aby bol veľmi ľahko dostupný.

Lyocell je vlákno z regenerovanej celulózy získané procesom rozpúš ťania v organickom rozpúšťadle (zmes organických chemikálií a vody) a spriadania, bez tvorby derivátov.
Lyocell je odolná tkanina, vie byť odolnejšia a pevnejšia než čistá bavlna, šetrná k prírodnému prostrediu, pohlcuje vlhkosť. Aj v tých najväčších horúčavách dokážu textílie z Lyocellu odvádzať vlhkosť lepšie než bavlna, pričom koža zostáva suchá. Je to tkanina je veľmi príjemná na dotyk. Je veľmi ľahká, priedušná a vyniká neuveriteľnou vzdušnosťou a priedušnosťou, vhodná pre alergikov. Lyocell má vynikajúce antibakteriálne a antialergické vlastnosti.

Elastolefín je vlákno zložené najmenej z 95 % (hmotnosti) z makromolekúl vytvorených z etylénu a aspoň jedného ďalšieho olefínu a čiastočne zosieťovaných, ktoré keď sa natiahne na jeden a polnásobok svojej pôvodnej dĺžky a uvoľní, rýchlo sa regeneruje a v podstate na svoju pôvodnú dĺžku.
Rozmery XS S M L XL XXL
Hrudník 88 96 104 112 120 128
Pás 80 88 94 104 112 120
Boky 96 104 112 120 128 136  1. Dámska kolekcia
  2. Eldan Elite Line
Eldan Elite Line


Najpredávanejšie produkty


Novinky