Dámske sukne


Chcete sa v práci cítiť pohodlne, no zároveň vyzerať aj esteticky? Profesionálny imidž, najmä v lekárskej profesii, je dôležitý. Dobre zvolený šatník podčiarkne ženský vzhľad a zároveň zabezpečí, že aj po niekoľkých hodinách práce vyzerá žena stále dobre. Ponúkame široký výber zdravotníckych sukní, ktoré dokonale ladia s rôznymi ďalšími prvkami zdravotníckeho oblečenia – blúzkami pre ženy alebo dámskymi plášťami. Náš sortiment zahŕňa zdravotné sukne v rôznych farbách a veľkostiach, vďaka ktorým si každá žena nájde to svoje.

Sukne pre sestry, lekárov a zdravotnícky personál
Sukne pre sestričky a lekárov boli vhodne navrhnuté tak, aby sedeli postave každej ženy. V sortimente je pencil model a klasický model po kolená. Vďaka tomu sa každá z dám bude môcť pri plnení svojich povinností cítiť pohodlne. To, čo odlišuje naše dámske sukne, je materiál, z ktorého sú vyrobené. Kvalitná surovina je nielen trvácna, ale predovšetkým odolná voči rôznym druhom nečistôt a častému praniu. Vďaka tomu si dlho zachováva svoj bezchybný vzhľad a farbu.

Alebo možno lekársku sukňu pre kozmetičku?
Naše dámske zdravotnícke sukne sa uplatnia aj v mnohých iných profesiách. Ocenia ich aj kozmetičky a ľudia špecializujúci sa na rôzne druhy ošetrení estetickej medicíny. Ich kvalita spracovania podčiarkuje profesionalitu zamestnanca a zároveň zaisťuje pohodlie a umožňuje vám cítiť sa krásne a pohodlne v lete aj v zime.

Čo odlišuje lekárske sukne od Eldanu?
Ako už bolo spomenuté, lekárske sukne Eldan sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, ale nielen. Je to tiež starostlivá a precízna úprava, vďaka ktorej oblečenie aj napriek intenzívnemu používaniu slúži ženám dlhé roky.

Style sukňa

Style sukňa

60,00 €
Klasická sukňa

Klasická sukňa

40,00 €
Pencil sukňa

Pencil sukňa

40,00 €