Pánske blúzy


Pohodlný strih, nadpriemerná výdrž a skvelý dizajn - to sú doktorské blúzy, ktoré nájdete v našej ponuke. Ponúkame oblečenie pre zdravotnícke zariadenia, ktoré je cenené pre svoje praktické detaily a pevnú úpravu. Sú to blúzy pre medikov, ktoré budú pracovať okrem iného v ambulanciách, nemocniciach, fyzioterapeutických ordináciách.

Spoznajte náš sortiment a presvedčte sa sami, že práve tu nakúpite oblečenie, ktoré skvele vyzerá a zároveň vám bude slúžiť dlhé roky!

Prvotriedne blúzy pre medikov - odolnosť nadovšetko. Ponúkame pánske zdravotné košele šité z kvalitných látok. Ide o kvalitnú bavlnu, polyester a fleece.

Našou prioritou je aj používanie špeciálnych krajčírskych techník, aby oblečenie vychádzajúce z našej dielne bolo čo najodolnejšie. Preto naše pánske zdravotné topy majú:

Vnútorné švy zakončené päťvláknovým overlockom - zabraňuje ich lámaniu;
Vonkajšie výstuže - doktorské mikiny sú prešívané, preto si aj napriek častému praniu dlho zachovávajú svoj tvar. Tento spôsob úpravy odevu zároveň zabraňuje jeho náhodnému poškodeniu, roztrhnutiu, roztrhnutiu;
Bartacks - to sú dodatočné výstuhy na konci a začiatku švov a na vreckách.

Farebné pánske zdravotné blúzy, teda módne a funkčné uniformy pre lekárov.
Naše pánske zdravotnícke blúzy sú vyrobené z látok v pútavých a štýlových odtieňoch. Oblečenie ponúkame v klasickej čierno-bielej, ale aj tmavozelenej, modrej a šedej farbe.

Nami šité farebné blúzy dokonale priliehajú k siluete a sú dotvorené praktickými detailmi. V závislosti od modelu majú jedno, dve, tri alebo štyri vrecká, dlhé alebo krátke rukávy, rozopínanie po celej dĺžke alebo určené na navlečenie cez hlavu. Nájdete tu aj farebné blúzy zapínané na patentky a zips.

Vyberajte si oblečenie šité s ohľadom na potreby a pracovné podmienky lekárov – je to dokonalé oblečenie pre personál ambulancií, súkromných ambulancií a nemocníc. V našej ponuke nájdete okrem oblečenia aj pánsku zdravotnícku obuv a doplnky pre zdravotníkov. Pozrite si celý sortiment!

Manuel Classic blúza

Manuel Classic blúza

96,00 €
Luca blúza Flex

Luca blúza Flex

58,00 €
Manuel blúza

Manuel blúza

96,00 €
Olivier blúza

Olivier blúza

92,00 €
Tom blúza

Tom blúza

50,00 €
Wiktor blúza Flex

Wiktor blúza Flex

55,00 €
Marek blúza Flex

Marek blúza Flex

55,00 €
Marek blúza

Marek blúza

50,00 €
Olaf blúza

Olaf blúza

50,00 €
Gucio blúza

Gucio blúza

50,00 €
Kryštof blúza

Kryštof blúza

50,00 €
Kris blúza Flex

Kris blúza Flex

55,00 €
Leo blúza

Leo blúza

55,00 €